Tookapic.com – 365 project z elementami grywalizacji

tookapic.com

Brałem już udział w kilku różnych projektach 365. Za każdym razem brakowało mi motywacji i tego „czegoś” co sprawi, że codziennie wykonam daną czynność. Ostatnio na Facebooku natknąłem się na serwis tookapic.com, który jak się okazało jest polskim projektem Pawła Kadysza. Prosty i czytelny interfejs, jasne zasady oraz elementy grywalizacji to złoty środek do sukcesu.

Tookapic.com oferuje levele oraz achievementy, które dobrze sprawdziły się np. w przypadku Foursquare. Im więcej zdjęć się dodaje tym bardziej rośnie level naszego profilu, a za kolejne zdjęcia dodane dzień po dniu można dostać odznakę. Takie małe elementy grywalizacji świetnie sprawdzają się jako motywatory.

Próbowaliście kiedyś zrobić 1 zdjęcie, codziennie przez cały rok? Ja właśnie zacząłem, moje zdjęcia możecie śledzić na tookapic.com. Gorąco Was do tego zachęcam, to może być naprawdę dobra zabawa! 🙂

  • Bartek Ściana

    Zadanie na pewno nie jest łatwe, ale wykonalne. Fajnie, że powstają serwisy które w jakiś sposób motywują do podjęcia wyzwania. Bartek Ściana.

  • Zacząłem kilka dni temu 🙂 Ciekawe czy wytrzymam chociaż tydzień, bo fotografią nigdy się nie interesowałem.

    Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak się uczę: https://tookapic.com/aniolek

    Moja przyszła żona także chce ukończyć Projekt365: https://tookapic.com/lilya 🙂